logo
  • LIP 13

  Borelioza oznacza autoagresję – stop!

  Almanach usług medycznych, lipiec 2013

  W niektórych rejonach Polski nawet co trzecia osoba jest nosicielem krętka borrelii lub już ma symptomy boreliozy (dane wg badań Instytutu R&D im. dr R.Volla 2011 i 2012 oraz dane statystyczne Instytutu na podstawie bieżących badań EAV metodą dr Volla 2100 pacjentów w Polsce w ramach dni otwartych i masowych promocji realizowanych przez Instytut w 2013 roku). P-l

  Borrelia i borelioza to prawdziwa „dżuma” naszych czasów. Na Świecie rozwinęła się dziś „cicharzeczywista pandemia boreliozy, od Rosji przez Europę, po USA. Wszędzie notujemy ten sam obraz pandemii: ból (najczęściej stawów, kręgosłupa, serca) i cierpienie, niezrozumienie ze strony otoczenia (chroniczne zmęczenie charakterystyczne dla boreliozy jest brane często za… „lenistwo”), dziesiątki różnych dolegliwości o nie rozpoznanej przyczynie, obciążenie stresem i stany depresyjne. I bezradność terapeutyczna lekarzy – medycyna akademicka nie ma dziś skutecznego narzędzia do zwalczania borrelii, a tym bardziej do usunięcia z organizmu jej toksyny (składem chemicznym zbliżonej do jadu kiełbasianego!) i naprawy autoagresji, która zawsze, powtarzam, zawsze towarzyszy boreliozie.

  To właśnie autoimmunita i jej usunięcie czyli naprawa układu immunologicznego jest głównym wyzwaniem terapeutycznym dla lekarzy i terapeutów. To autoagresja powoduje uszkodzenia głównych narządów organizmu, jelit, trzustki, struktur mózgowych i układów nerwowych, nerek. Z powodu autoimmunity pacjenci są bezbronni wobec infekcji wirusowych, bakteryjnych, grzybiczych, pasożytniczych – układ immunologiczny zamiast ich chronić przed infekcjami – zajmuje się atakiem na własny organizm. Trudno uwierzyć. Statystyczny pacjent z boreliozą nosi w sobie dziesiątki infekcji, od aspergillus niger, przez HPV, paciorkowce, aż po pasożyty obłe i płaskie, produkujące dużo toksyn, dodatkowo uszkadzających system immunologiczny (glisty, włosogłówka, toxocara, tasiemce i przywry). To dlatego objawowa medycyna akademicka jest bezradna wobec tej pandemii. Nie diagnozuje przecież przyczyn autoagresji, nie jest w stanie poradzić sobie z obecnością toksyny borrelii w organizmie pacjenta, infekującego w dodatku osoby najbliższe…

  Dlaczego system immunologiczny jest tak ważny? Dziś borrelię roznoszą nie tylko kleszcze, ale także komary (nawet 30% populacji), meszki. Możemy się zarazić przez seks. Stąd geometryczna krzywa infekcji. Sprawny system immunologiczny jest najskuteczniejszym naszym obrońcą.

  Borrelia powoduje także u każdej dorosłej osoby uszkodzenia metabolizmów, DNA, zaburzenia pracy neuroprzekaźników i celiakię – nietolerancję na gluten i rozszczelnienie jelit. I tu dopiero można rozpoznać ogrom problemu: spożywany chleb, makarony, zagęszczone mąka pszenną sosy stają się dla ciebie toksyczne. Gluten w nich zawarty degraduje kosmki jelitowe w jelicie cienkim, prowadząc do niedożywienia, braków witamin i minerałów, nawet przy najlepszym pożywieniu! Organizm, nie potrafiąc metabolizować glutenu, odkłada go w różnych tkankach. Gromadzony pod skórą powoduje cellulit przy nierównowadze hormonalnej.

  Możesz nosić w sobie nawet kilka kilogramów glutenu. A gluten jest neurotoksyną, drażni układy nerwowe, okleja nerwy, powoduje ADHD i dysleksje u dzieci, tworzy ogniska zakaźne – gromadzą się w nim bakterie, wirusy, grzyby, produkują tam toksyny, czekają na dogodny moment to ataku na organizm.

  Dopóki osoba zakażona borrelią nie usunie autoagresji i toksyny borrelii – nigdy nie będzie zdrowa i odporna.

  Żadna antybiotykoterapia nie usuwa toksyny borrelii i nie naprawia autoagresji. Za to zagrzybia organizm i osłabia układ immunologiczny.

  Koinfekcjami zakażenia borrelią są: Babesia, Bartonella, Ehrlichia, Yersinia. Borelioza często powoduje zapalenia opon mózgowych, atakuje serce, powoduje kłucia w sercu i osierdziu. Borrelię znajdujemy tylko w ok. 30% pobranych próbek krwi osób zakażonych.

  U większości zakażonych osób borrelia ogniskuje się w centralnym układzie nerwowym, w tkankach twardych, stawach, kościach. Tu układ immunologiczny często nie ma do niej dostępu. Wtedy także badania PCR (genetyczne) nie wykażą jej w organizmie… bo w pobranej krwi po prostu jej NIE MA! Tylko badanie EAV wg metody dr Volla wykrywa ją bezbłędnie. To najpewniejsza metoda diagnostyczna na Świecie, stosowana przez lekarzy w najlepszych niemieckich i francuskich prywatnych klinikach.

  Terapia usunięcia boreliozy musi obejmować więc naprawę układu immunologicznego i usunięcie wszelkich koinfekcji mikrobiologicznych oraz pasożytów.

  W MEDICA VOLLA i jednostkach franszyzowych naszego Instytutu usuwamy boreliozę elektronicznie, BRT Stymulatorami homeostazy Energy MED Int. To ultranowoczesne urządzenia elektroniczno- magnetyczne naszej produkcji (nie sprawdziły się w naszej praktyce żadne zappery czy blastery).

  Nasz BRT Stymulator homeostazy Energy MED Int. to najskuteczniejsze urządzenie tego typu na świecie. I JEDYNE… NAPRAWDĘ SKUTECZNE.

  To GWARANCJA SKUTECZNOŚCI REALIZOWANYCH KOMPLEKSOWYCH TERAPII Instytutu i Małopolskiego Centrum Promocji Zdrowia im. dr R.Volla. Umożliwia nam realizację szybkiej i skutecznej, kompleksowej terapii zappingowej, biorezonansowej, holistycznej oraz indukcyjnej (generuje także programowane pole magnetyczne o wysokiej precyzji): Z GWARANCJĄ JEJ SKUTECZNOŚCI. Tego nie oferuje nikt w Europie – nikt poza nami nie jest pewien sukcesu terapeutycznego i nie podejmuje odpowiedzialności.

  Nie stosujemy leków ani suplementów, nasze terapie nie mają skutków ubocznych.

  Autoagresję i toksynę borrelii usuwamy programem homotoksykologicznym na dysku holograficznym (produkujemy je) czyli – tłumacząc prosto – zrozumiałym dla mózgu i układu immunologicznego zapisem cyfrowym 3D terapii na nośnikach informacji holograficznej Instytutu – takich małych dyskach – „jak mini karty kredytowe”, które zawieszamy na szyi. Stymulują kompletną detoksykację organizmu i naprawę autoimmunity, czyli: odkwaszenie organizmu, usunięcie wszelkich toksyn i neurotoksyn, toksyn pasożytów, wirusów i grzybów, pleśni, glutenu, kazeiny, kazomorfiny, toksyn chemicznych, metali ciężkich i toksycznych (aluminium), detox tkanki mezynchymalnej (łącznej) i układu limfatycznego, rozbijanie ognisk zakaźnych w organizmie, stymulują poprawę działania układu immunologicznego. Także stymulowanie usuwania pleśni i grzybów, paciorkowców i gronkowców i ich toksyn i wszelkich neurotoksyn, naprowadzanie układu immunologicznego na bakterie, wirusy, grzyby i pierwotniaki – CELEM ICH USUNIĘCIA, naprawa DNA, detox kory mózgowej, usuwanie wirusów i toksyn z genomu. Skuteczna profilaktyka przeciwnowotworowa i profilaktyka schorzeń układu krążenia, poprawa pamięci i koncentracji.

  Zainteresowanych zapraszam na badanie EAV metodą dr R.Volla i dr H.Schimmela oraz do odwiedzenia www.mcpz.pl i www.instytutvolla.pl.

  BORELIOZA – POPRZEZ USZKODZENIE UKŁADU IMMUNOLOGICZNEGO, METABOLIZMU, PROWADZI DO NAJCIĘŻSZYCH SCHORZEŃ, JAK:

  • choroba Haschimoto
  • SM – stwardnienie rozsiane
  • (RZS) reumatoidalne zapalenie stawów
  • choroba Parknsona
  • choroba Alzheimera
  • celiakia
  • otyłość (uszkodzenie metabolizmów)
  • cukrzyca typ 1 i 2
  • infekcje pasożytnicze, wirusowe – w tym „śmiertelne: HCV, HBV”, grzybicze (aspergillus niger, mucor i in), bakteryjne: chlamydiozy, paciorkowce i gronkowce i setki innych – skoro organizm jest bezbronny wobec tych wszystkich agresywnych mikroorganizmów / patogenów…
  • trudne do zdiagnozowania choroby wielosystemowe, chroniczne zmęczenie
  • bezsenność

  SYMPTOMY BORELIOZY:

  • bóle stawów, mięśni i stany zapalne
  • osłabienie, często gwałtowne
  • bóle i złe samopoczucie niewiadomego pochodzenia
  • zaburzenia pracy mięśni – drganie, dygotanie, skurcze
  • syndrom chronicznego zmęczenia, ospałość
  • bezsenność, „złe spanie”, senność za dnia
  • zaburzenia równowagi, szumy uszne, drętwienie kończyn, zmiany słuchowe
  • problemy z wymową, zaburzenia wzroku
  • brak koncentracji, słaba pamięć
  • stany depresyjne, zły nastrój, przygnębienie
  • zapalenia stawów, bóle stawów i kości w rodzinie, schorzenia autoimmunologiczne w rodzinie, najcięższe schorzenia cywilizacyjne w rodzinie (choroba Crohna, Parkinsona, SM, Alzheimera, RZS…)
  • zmiany skórne, egzemy
  • nasilenie grzybic, infekcji pasożytniczych

  To szybki, skuteczny zapper (usuwanie patogenów), stymulator homeostazy, BRT – funkcja biorezonansu pasywnego Mora, naprawa DNA, detox kory mózgowej (wyznacza górne parametry homeostazy organizmu), rozbijanie ognisk zakaźnych, czyszczenie krwi – terapia Backa, energetyzacja organizmu i dziesiątki innych w jednym:

  Rozbija szybko ogniska zakaźne w organizmie, włącznie z tkanką glejową i mięśniami (ok. 2-3 godziny) = RADYKALNIE SKRACA KAŻDĄ TERAPIĘ! Bez skutków ubocznych, poza naturalną intoksykacją (toksyny i neurotoksyny z rozpadu patogenów).

  Usuwa szybko i skutecznie wszelkie patogeny (w czasie kilku godzin są usuwane całe grupy patogenów): wirusy, bakterie włącznie z borrelią (w tkankach twardych: kościach, kręgosłupie i stawach), pierwotniaki, pleśnie i grzyby, robaki obłe i płaskie. Także wszystkie ich postacie stadialne. Włącznie z przywrami wątrobowymi i krwi, wszystkimi robakami obłymi, borrelią w tkankach twardych i miękkich (przyczyna m.in. SM, RZS i in.), aspergillusem niger, HCV i in.

  Regularnie stosowany, w czasie kilku -kilkunastu sesji pomaga także trwale rozbić i usunąć cysty /torbiele, także na jajnikach, tarczycy. Zmiany częstotliwości rezonansowych patogenów w organizmach nie wpływają na skuteczność urządzenia!

  Rozbija komórki nowotworowe, STYMULUJE usunięcie celiakii i NORMALIZACJĘ DZIAŁANIA UKŁADU ODPORNOŚCIOWEGO (przy autoimmunicie /autoagresji – a ma ją dziś prawie * BRT Stymulator homeostazy Energy MED Int. 140longlife.eu/brt-stymulator-homeostazy Narzędzie Instytutu: Nośniki Informacji Holograficznej i zdjęcie Kirliana ich ogromnej energii. każdy po 40-tym roku życia, wg statystyk Instytutu).

  Niezwykle bezpieczne. Posiada wszelkie badania bezpieczeństwa (CE), zasilacz w standardzie medycznym TUV!. Przeszedł setki testów udarowych i bezpieczeństwa. I setki pacjentów korzystają każdego miesiąca z urządzenia w Małopolskim Centrum Promocji Zdrowia im dr R.Volla w Krakowie (www.mcpz.pl).

  Umożliwia skuteczne terapie nawet bez zaawansowanej diagnostyki metodą dr R.Volla czy vega testu obciążeniowego, w połączeniu z nośnikami informacji holograficznej Instytutu.

  SZYBKO… Kilka sesji z reguły wystarcza do usunięcia wszelkich grup patogenów i realizacji wielu innych nie osiągalnych dotąd funkcji (jak rozbicie ognisk zakaźnych, naprawa DNA, detox kory mózgowej).

Translate »